Telefon: +420 775 626 019 | Email: cmmjchomutov@email.cz | Adresa: Vršovců 19/992, Chomutov 43001 | ČÚ: 940147379/0800 | IČ: 67777180 | Datová schránka: 

Nabídněte zvěřinu na novém webu ProZvěřinu.cz

Červen je měsícem myslivosti nejen proto, abychom v nejlepším světle ukázali veřejnosti, jak pomáháme přírodě, ale také proto, abychom pomohli sami sobě. Koronavirus hodně zkomplikoval odbyt zvěřiny, proto Českomoravská myslivecká jednota spouští webový adresář nabídek zvěřiny Pro zvěřinu k myslivcům.

Web Pro zvěřinu k myslivcům slouží především k soustředění nabídek prodeje celých kusů zvěře přímo myslivci – uživateli honiteb. Nemyslivecká veřejnost zvěřinu konzumuje ráda, avšak bohužel velmi málo. Zčásti je to jistě dáno tím, že málokdo má ke zvěřině za rozumnou cenu přístup – zkrátka ty „své“ myslivce nezná. Právě pro takové zájemce je adresář Pro zvěřinu k myslivcům určen. Vyhledají si prodejce zvěřiny v okolí svého bydliště.

Na propagaci mezi širokou veřejnost se zaměříme teprve v příštích týdnech. Aktuálně potřebujeme adresář naplnit nabídkami zvěřiny. Chcete-li nabídnout zvěřinu ze své honitby k prodeji, je třeba si na webu vytvořit uživatelský účet po kliknutí na odkaz Registrace v pravém horním rohu. Po vytvoření účtu se přihlásíte.

V části Správa účtu a nabídek zvěřiny můžete nejen upravit své osobní údaje, ale především přidat či upravit nabídku zvěřiny. Nabídky zvěřiny kontroluje a ručně schvaluje správce stránek. Na veřejných stránkách se proto vaše nabídka objeví se zpožděním.

Děkujeme za spolupráci a přejeme nové prodejní úspěchy.