Telefon: +420 775 626 019 | Email: cmmjchomutov@email.cz | Adresa: Vršovců 19/992, Chomutov 43001 | ČÚ: 940147379/0800 | IČ: 67777180 | Datová schránka: 

Chod OMS po zbytek roku, výjezdní zasedání

Vážení členové a příznivci OMS Chomutov, prázdniny se blíží ke konci a nastává poslední třetina roku, kdy se většina z vás bude chystat k zaplacení pojištění a členských příspěvků na rok 2022. Jak jste byli informováni ze strany ČMMJ prostřednictvím zpravodaje, cena se bude trochu lišit. Varianta minimum zůstává stejná, senioři a studenti zaplatí 650 korun, ostatní 1000 korun. Cena se navyšuje u dvou dalších variant. Nový ceník, který schválila rada ČMMJ v Praze, najdete níže.

OMS Chomutov by chtěl navázat na úspěšné zkušenosti OMSů na Moravě, kterým se osvědčilo "výjezdní zasedání". Pokud byste se ve svém sdružení domluvili, můžeme přijet na vaši schůzi nebo jen náhodně svolané setkání a pojištění a příspěvky byste mohli zaplatit skupinově na místě. Tiskárnu, počítač i razítka máme vždy v pohotovosti. 🙂 Věřím, že nabídka by mohla oslovit zejména sdružení v horách nebo na druhé straně okresu. Či s větším počtem seniorů v řadách, kterým by tak ubyla starost a náklady na dojezd do Chomutova. Pojistku je možné také udělat elektronicky dálkově, stačí nám jen zaslat seznam členů a zvolený typ pojištění. Potvrzení zašleme hromadně poštou i s fakturou k proplacení. Jednotlivé příspěvky si poté sdružení může vybrat u svých členů kdy uzná za vhodné.